Kurzy potápění v Chorvatsku,potápění, kurzy potápění Murter, kapitánské zkousky, rent a boat

Logo
Kurzy potápění v Chorvatsku, potápění, potápění Murter, kapitánské zkousky, rent a boat tel.: +420 777 591 900, +385 91 167 74 65 email: info@fundiving.cz
Zákazník:
nepřihlášen
login:
heslo:
  ZAREGISTROVAT SE
  ZAPOMNĚLI JSTE HESLO?
novinky na Váš e-mail
KOMUNIKUJTE S NÁMI ONLINE a ZDARMA
ICQ:
616088514 ICQ
SKYPE : fundiving.cz Skype Me!
PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH

DOPORUČTE NÁS
SVÉMU ZNÁMÉMU


Pavel Machula
Pavel Machula
Vytvořte si svou vlastní vizitku optimalizace PageRank.cz
  Zájezdy

Česká základna v Chorvatsku - Murter

Česká potápěčská základna v Chorvatsku - Murter - více informací

VÍCE INFORMACÍ >>>
!!! AKCE !!!
Česká potápěčská základna na Murteru - Chorvatsko (u Národního parku Kornati)

Česká základna v Tisno Vám nabízí kompletní profesionální potápěčský servis za příznivé ceny. Oceníte hlavně bohatost a pestrost života pod vodou, která ve spojení s výtečnou viditelností zajístí Vaši perfektní potápěčskou dovolenou.

České centrum v Tisnu nabízí mimo potápěčských služeb i strávení příjemné dovolené na Jadranu také pro nepotápěče a jejich rodiny. Nabízíme jak plavby po moři, tak i výlety po pevnině.

Národní park Kornati, případně jeho část Národní park Telaštica, jsou krásnými lokalitami, které překvapí nejen nádhernými terény a zátokami. Díky ochraně místní přírody je zde i velmi rozmanitý život pod vodou, na který potápěči v Chorvatsku již skoro nebyli zvyklí ...

Naše potápěčská loď patřící k nejrychlejším na Jadranu nám umožňuje větší akční radius = obsáhneme větší množství potápěčských lokalit a vrátíte se dříve z Vašich výletů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Potápění v Karibiku = Panenské ostrovy Saint Croix = svoboda kterou si můžete dovolit..

Karibik Panenské ostrovy - více informací !!! AKCE !!! Potápění na Malých Antilách v Karibiku na Panenských Ostrovech
Pokud Vás láká potápění v teplé vodě s nádhernou viditelností v oceánu plném života, chcete se procházet po dlouhých liduprázdných písečných plážích, máme pro Vás tuto nabídku.
Karibské Malé Antilly začínají východně od Portorika a svou polohou a celoročně stabilní teplotou vzduchu i vody jsou ideálním místem pro Vaši aktivní zimní dovolenou.
Pobyt na Saint Croix nabízí absolutní svobodu.
Mimo jedinečného potápění na Saint Croix nabízíme i možnost návštěvy jedinečného ostrova ANEGADA s nejvetším množstvím vraků na světě ( jen pojišťovnou Lloyd je zde zaznamenáno přes 400 lodních vraků ) Mimo to zde pro Vás pořádáme i kurzy spearfishingu ( harpunování )..a další zajímavosti.
Termín: Prosinec až Březen ... potápění na Panenských Ostrovech v Karibiku

Zaslat dotaz na cenovou kalkulaci >>

VÍCE INFORMACÍ >>>

Všeobecné smluvní podmínky k zájezdům od FUN DIVING - formát PDF (100 kB)IANTD Padi Dive Center # 32024 Eshop o potapeni