Kurzy potápění v Chorvatsku,potápění, kurzy potápění Murter, kapitánské zkousky, rent a boat

Logo
Kurzy potápění v Chorvatsku, potápění, potápění Murter, kapitánské zkousky, rent a boat Chorvatsko tel.: +385 91 167 74 65 email: info@fundiving.cz
Zákazník:
nepřihlášen
login:
heslo:
  ZAREGISTROVAT SE
  ZAPOMNĚLI JSTE HESLO?
novinky na Váš e-mail
KOMUNIKUJTE S NÁMI ONLINE a ZDARMA
ICQ:
616088514 ICQ
SKYPE : fundiving.cz Skype Me!
PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH

DOPORUČTE NÁS
SVÉMU ZNÁMÉMU


Pavel Machula
Pavel Machula
Vytvořte si svou vlastní vizitku optimalizace PageRank.cz
  Kurzy
Úvod
Ponor na zkoušku
JOWD
OWD
AOWD
Specializované kurzy
Kdo z Vás s nadšením nesleduje dokumety o životě v mořích a oceánech?

Rádi byste se ponořili do azurového světa ticha a zažívali dobrodružství při prozkoumávání mořských hlubin a sledování jeho obyvatel?

Můžeme Vám pomoci při Vašem prvním nádechu pod vodní hladinou a budete-li chtít budeme Vašimi průvodci na cestě zvané sportovní potápění.

Logo Padi

Mezinárodní potápěčskou licenci školícím systémem PADI (Profesionální asociace potápěčských instruktorů - založeno v U.S.A.) získáte úspěšným absolvováním některého z kursů, které nabízíme. Tuto licenci vlastní cca 65% potápěčů na světě, také proto je licence PADI světově nejuznávanější potápěčskou kvalifikací. Výuka je vedena dle individuálních možností studenta - buď intenzivní formou (doba trvání kursu max. 1 týden), nebo může být rozdělena do více částí na delší dobu. Výuka začátečníků je vytvořena tak, aby zvládnutí všech výkonnostních požadavků kladených na začínající potápěče mohla zvládnout většina zájemců o potápění již ve věku od 10-ti let.


Logo IANTD

Od roku 2005 Vám můžeme nabídnout i výuku potápění v mezinárodním výcvikovém systému IANTD, který Vas přenese za hranice rekreačního bezdekompresního potápění. Naučíte se bezpečně potápět i v rámci dekompresních ponorů a za současného využití nejmodernějších poznatků budete moci navštívit hlouběji položené vraky a jeskyně a prodloužení ponoru umocní Vaše zážitky pod vodou.

Kurzy můžete absolvovat celoročně o víkendech v Brně, Praze, Chebu a pro zájemce z jiných lokalit máme k dispozici bezplatné ubytování.

Pokud máte zájem o exotické destinace, můžete absolvovat kurs i během zahraničních zájezdů, pořádaných naší cestovní agenturou.

mám zájem o bližší informace o kurzech >>>
chci si objednat kurz >>>
IANTD Padi Dive Center # 32024 Eshop o potapeni